Хай Бог тебе благословить

чуда – свідчення Божої любові

Розділ: Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 26 Листопада, 2007. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

В побожної жінки була нечемна дитина, яка була капризною, постійно набридала і робила збитки. Витримати було неможливо. І одного разу дитя попросило в мами чергову забаганку.  Мати відмовила. У дитини з’явились сльози і вона заявила: «Ти мене не любиш!»
Мама аж здивувалась. Але дитя продовжувало: «Не дивися на мене так, ти не виконуєш моїх прохань і все.»
Мама, сумуючи, залишилась на одинці з собою у роздумах над своїм материнством. Ввечері вона почала молитись такими словами: «Боже, вислухай моє прохання. Зміни мою донечку і зроби її чемною …».
Почався наступний день. Нічого не змінилось. Мати далі не задовільняла забаганки малечі, а малеча знову вередувала. Пройшли роки. Мати пишалась дитиною, а дитина постійно всім говорила про велику материнську Любов.

Коли би чуда були основою нашої віри, то Бог би перетворився на фокусника і на нашого слугу! А що би було з нами? Ким би ми стали, коли би Бог виконував всі наші забаганки? Дехто каже: «Ну, ми би відчували межу і до Бога зверталися би дійсно в крайніх випадках…»
А що ми називаємо крайніми випадками? Для кожного вони є різні…
Та врешті чуда не є для полегшення нашого життя, вони – свідчення Божої любові.
Між іншим дихати повітрям – це також чудо…

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.