Хай Бог тебе благословить

Де є Бог?

Розділ: Духовні роздуми. Написав о.Віталій ~ 7 Січня, 2008. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

rizdvo           Перший гріх породив страх самотності. Людина зрозуміла, що втратила. Коли покидала рай, журилась: «Що ж тепер буде без Бога? Як ми тепер будемо жити без Божої присутності?»

І Бог, у вигляді ніжного вітерця, обвіяв своїх люблених перших людей і залишив у серцях їхніх слова любові: «Я Бог твій і завжди буду з Тобою. Дивись на природу і відчуєш мою присутність! Все це сотворене мною. Вдихай повітря, споживай дари землі, насолоджуйся красою, використовуй все для твого життя. Це все для твого щастя».


У хвилинах страждань і журби людина запитала: «Де Ти є, Боже?» 

Бог відповів: «Я є близько тебе, Я є з тобою. Слухай мій голос». Бог говорив. Лише окремі люди почули Його слова. Їх назвали пророками. Вони говорили Божі мудрості і ті, хто їх слухав, змінив життя.

«Де Ти, Боже ?»: далі продовжувала волати людина, дивлячись у недосяжне на небо.

«Я з Тобою»: далі продовжує відповідати Бог. Але цього разу більше нічого не сказав. Він прийшов і замешкав серед нас людей. Дивним був його прихід повний ризику і небезпеки, незручностей і тривоги. Лише від кількох людей землі отримав достойну пошану. Отримав від тих, котрі теж запитувались: «Де Ти, Боже?», але це запитання різнилося тим, що вони дійсно бажали знайти Його. Знайшли.

У вифлеємську ніч Бог зробився видимим і почутим заради тих, котрі шукають Його, Бога. У вифлеємську ніч Бог станеться видимим і почутим для тебе теж. Тому шукай Його. Не дивуйся, якщо Його голос і вигляд будуть іншими від тих, які були у твоїй уяві.

А чи приходило тобі на думку: Чому у різдвяну ніч на Богослуженні(Велике повечір`я) співають “з нами Бог”? 
може, щоб пригадати всім, що Бог прийшов, щоб бути з нами?
а може дехто не може стримати радості від пережитої зустрічі із Богом…

Христос Рождається!

1 відгук

  1. люба

    найближче Бог до нас,коли навколо нас дуже скрутно.це Друг,Який не зраджує

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.