Хай Бог тебе благословить

Альо…, Боже, ти хоть чуєш мене?

Розділ: Духовні роздуми, Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 5 Грудня, 2012. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Жінка вирішила зателефонувати своїй подрузі. Набрала номер і пішов гудок. Коли звуку виклику не стало, вона почала розмову: “Альо… це я! маю тобі дещо розказати… ”
Але відповіді не було. Тоді вона далі промовила: “Альо! це я! Ти мене чуєш?” Відповіді далі не було…
Тоді вона вимкнула телефон і сама про себе промовила: “Поганий зв’язок, передзвоню пізніше, бо що буду сама до себе говорити?”

Одного дня я зайшов у храм, помолився. Виходячи, склалось таке враження, що Він мене не почув. Вже на порозі я немов на прощання поглянув на ікону і в очах Христа прочитав: “Ти мене почув?”

Молитва – це розмова, діалог з Богом. У цьому діалозі повинні говорити обоє. Першість має належати Богові, а вже нам потрібно давати відповідь, продовжувати тему, запитувати у незрозумілому, перепитуватися у недочутому, і ніколи не перечити, повчати, вказувати чи творити монолог обурення.
Якщо ми між людьми шукаємо діалогу і вважаємо, що це виховано та вияв пошани, то, мабуть, тим більше має бути у відношенні до Бога!

1 відгук

  1. myron2504

    ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! Випадково попав на цей сайт дуже подобається. Бажаю Вам зростання надалі в цій нелегкі справі.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.