Хай Бог тебе благословить

Хто кого має вчити, або тільки пригадувати?

Розділ: Духовні роздуми, Цікаві історії. Написав о.Віталій ~ 4 Липня, 2009. Видрукувати цей допис Видрукувати цей допис

Молодому священику знатні парафіяни закинули: “Отче, ви ще молоді, щоб нас вчити життя”.

“Я не вчу, я лише нагадую вам те, що Христос вчив колись і те, що вас вчили змалку ваші батьки і ваші наставники.”

Проповідь священика – це не є якась новизна, це повторення того, що було сказано вже, або переказування в сучасній мові, в сучасних обставинах.

Тому, насправді не я вас вчу життя, а апостоли, пророки та інші достойні праведники. Думаю, ви не сумніваєтесь, що вони можуть нас вчити?

та й врешті, сам Господь сказав: “Хто вас слухає, той мене слухаєте, хто вас приймає, то і мене приймає.“
А тепер, я дякую, що своїми зауваженнями пригадали  мені науку Христа: що це Він промовляє до нас усіх, а не священик, що розказує свої надумування і фантазії.

Старші люди засоромилися словами молодого, але досвідченого священика.

Через наше маловірство було втрачено багато мудрих повчань, багато слів життя і основне: було втрачено віру в те, що Бог промовляє через вибраних людей. Промовляє через вибраних Ним Самим і за Його вибором, а не за нашою порадою чи силою впливу. По вірі ж вашій буде вам дано.

Саме тому, можемо зробити простий порівняльний висновок: Наша віра велика настільки, наскільки глибоко прийняті слова духовних поучень.

Місце для ваших відгуків

Якщо хочеш залишити свій відгук, то потрібно зареєструватись. Для входу та реєстрації на тисни тут Це займе мало часу, але дасть тобі доступ до сайту.