Як на довго чудо залишається чудом? Або: що зробити для того, щоб життя було чудесним чи пречудним?

Loading

Їду у поїзді, дивлюся у вікно і думаю про одну людину, а радше згадую нашу останню розмову… Мої глибокі роздуми перериває хтось дуже необережний, бо сідаючи напроти мене, зачіпив мої ноги. Коли я повернув голову у його бік, щоб виявити своє незадоволення, я ще більше здивувався і скрикнув: “Ну, це ж чудо!” Передімною вже зручно вмостився той самий чоловік, про якого я думав.
Звичайно виникло здивування від мого вигуку: “Чому чудо?”
Я йому з радістю розповів про що я думав за мить до його приходу.
Далі між нами розпочалась розмова, але цього разу темою було: чудо. Серед багатьох сказаних слів пролунав один висновок. Саме він залишився у моєму серці надовго.

“Чудо є чудом лише кілька днів, мабуть не більше восьми….”

це означає, що ми вважаємо за чудо якесь явище, до того часу, поки до нього не звикнемо. Коли вже стало звичним, то і містичність чуда поступово згасає. Поволі ми звикаємо і вже кажемо, що так має бути. Чудо стає звичним явищем.

Вам колись забракло повітря? Може коли топились, чи просто були у закритому приміщенні? Пригадайте той момент, коли ви вдихнули свіже повітря і дійсно відчули чудесну силу життя. Це ж саме повітря ми вдихаємо кожного разу. Навіть зараз. Хіба це не чудо?

Ох, як це прекрасно зауважити чудесні моменти у нашому щоденному житті!

Вірю, що тоді життя стане чудесним або пречудним, як дехто з моїх друзів любить говорити.


Хай кожна зустріч із другом, буде чудесною зустріччю!
Хай кожний подих, буде чудесним подихом.
Хай кожна капля води, буде чудесним вгамуванням спраги.

І хай чудо життя триває доти, доки ми живемо! Амінь!

Якщо тобі вдалось прочитати ці рядки, Якщо ти щойно вдихнув повітря,

Ти став свідком чуда! Чи не так?

5 коментарів до “Як на довго чудо залишається чудом? Або: що зробити для того, щоб життя було чудесним чи пречудним?”

 1. Направду це чудо! Чудеса в житті таки є і їх багато, варто тільки відкрити очі та побачити їх, а можливо навіть відчути на собі.

 2. Для людини духовно-байдужої і закритої на щось білше за неї все просто: “випадковість”, “та.., так сталось”, “може це хтось підлаштував?” та ін.

  Усвідомлення чуда є напевно Божим даром, бо тішитися тим речам на які вже давно ніхто не звертає уваги, бачити в повсякденному – єдине, неповторне і чудесне є вже саме по собі – чудо.

  Якось раз я сидів на лавочці біля монастиря і розмовляв з Отцем. Отець спитав мене, чи знаю я для чого Бог сотворив оту квітку, що гойдалася на вітрі.
  Я відповів, звичайно знаю, – це для того щоб приносити користь людині, мед, естетичне задоволення, потім пригадав ще щось з шкільної програми про фотосинтез…
  А Отець відповів мені – на мій погляд цю квітку Бог сотворив щоб ми могли чудуватися могутності Його,
  щоб через твориво ми побачити Творця, бо якщо квітка така гарна і складна, то який же тоді Творець….

 3. дуже оптимістично) ніби крила виросли! і бажання бачити і пам”ятати, відчувати чудо, і бажання робити маленькі чуда для інших.
  і те, що Ви, отче, створили такий сайт – також ЧУДО Господнє)

 4. В мене є один друг (звичайно їх більше, але зараз про ньго). Ще коли він вчився в семінарії, а в мене виникали якісь запитання стосовно духовного життя ставалось ДИВО і ми зустрічались, іноді випадково серед міста, навіть тоді, коли він лише на кілька днів приїздив з Риму. Але ще більшим дивом є те, що після свого навернення, коли мені дуже хотілося поділитися з ним своїми думками я знайшла його сайт (можливо не зовсім випадково, бо я сильно молилась за нього, розуміючи, що колись він сильно молився за мене)… мого друга звати Пиріг…
  я молюся, щоб Бог вам послав того, що Вам потрібно (бо Він то знає, а я ні), від себе лише додаю “любові, миру, радості, і багато-багато сил і надхнення”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *